ففو، اختراعی برای سلامت شما

فشارنده فنر ورزشی با نام اختصاری « ففو»، با شماره ثبت اختراع ۱۰۰۳۷۸ توسط دکتر سینا یاوریان در داخل ایران اختراع شده و به تولید انبوه رسیده‌است. این محصول که تماما توسط گروه پزشکی ورزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران مورد تایید قرار گرفته، هم قابلیت درمانی و هم تقویت عضلات را داراست. در ساخت ففو تلاش شده تا با تسهیل فرایند ورزش، خصوصا از طریق انجام حرکات متنوع فشاری به عنوان جایگزین سایر انواع حرکات نظیر کششی، هم عضلات بیشتری درگیر شده و هم از ایجاد آسیب‌های ورزشی جلوگیری شود.

ساختار ففو شامل یک فنر و دو دسته با ارگونومی خاص در دو سر آن بوده تا به راحتی بتوان فنر را در میان دستان، پاها و یا بین سر و زمین قرار داد. فنرهای ففو از نظر نیروی مقاومت فنر در برابر جمع‌شدگیِ به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند. از ففو سبک برای مبتدیان و افراد کم توان گرفته تا ففو سنگین و مقاوم‌تر برای افراد حرفه‌ای و ورزشکاران، انواع مختلف این دستگاه ورزشی خانگی، در رنگ‌های مختلف تولید می‌شود که هر رنگ بیانگر مقاومت خاص فنر به کار رفته در آن و سطح مورد نیاز توان هر فرد برای ورزش با آن است.

فشارهای وارده بر انواع مختلف ففو، توسط دستگاه‌ها و سنسورهای حساس به فشار و وزن، با دقت بسیار بالا در آزمایشگاه‌های مکانیک و استاتیک، مورد اندازه‌گیری قرار گرفته و فنرها به همین جهت تماما بر اساس توان بدنی شما سفارشی‌سازی شده‌ و به تولید انبوه رسیده‌اند؛ بنابراین ففو فقط یک فنر ساده نیست.

ما تولیدکننده هستیم!

ففو یک محصول وارداتی گمنام نیست بلکه دانش تخصصی پزشکان و متخصصان ایران، شناسنامه آن است. همین امر باعث شده تا بتوانیم با حمایت‌های گرم و محبت‌آمیز کاربران ففو، این اختراع را به تولید انبوه رسانیده و آن‌ را برای استفاده در تمام شهرها موجود کنیم.

در مسیر سلامتی خود تنها نیستید!

در حال حاضر می‌توانید ففو را به صورت مستقیم و آنلاین از وبسایت خریداری نموده و در سریع‌ترین زمان ممکن به آن‌ دسترسی داشته‌باشید اما این تمام کار ما نیست. در هر زمان می‌توانید با در اختیار گذاشتن اطلاعات بدنی نظیر سن، قد، وزن و یا ضعف‌های عضلانی خود با کارشناسان ففو، از پشتیبانی فوری و رایگان متخصصان بهره‌مند شده و بهترین محصول را برای تقویت عضلات خود برگزینید.

گواهینامه‌ها

در ادامه می‌توانید گواهینامه ثبت اختراع ففو را مشاهده نمایید.

ماموریت ما

از آن‌جایی که ورزش و تحرک در جهان مدرن امروز یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های بشری بوده و بعضا به دلیل محدودیت‌های بسیار از جمله آلودگی هوا، ترافیک و مشکلات رفت و آمد به باشگاه، گران بودن دستگاه‌های ورزشی مختلف، خطرناک بودن بسیاری از دستگاه‌های ورزشی بدون صرف هزینه زیاد برای داشتن مربی و یا حتی کهولت سن، تبدیل به چالش اصلی افراد در جوامع مختلف خصوصا ایران شده‌است، ما سعی داریم تا با تولید دستگاهی ورزشی با کاربردهای متفاوت در باشگاه و خانه، قیمت کاملا به صرفه و اندازه جمع و جور و مناسب، امکان ورزش در هر فضایی را برای افراد فراهم کنیم. بهبود عملکرد و تقویت عضلات شما، وعده‌ای است که ففو قادر است با اتکا به دانش تخصصی در زمینه ورزش و سلامت جسم، به آن پایبند بماند.

چشم‌انداز ما

بر اساس بند دوم ماده 12 عهدنامه بین‌المللی حقوق بشر، سلامتی حقی همگانی است که باید برای افراد در هر قشر و شرایطی فراهم گردد. با ففو، ما باور داریم که تناسب اندام نباید فقط مختص به کسانی باشد که دسترسی به باشگاه‌های گران‌قیمت یا تجهیزات تخصصی دارند بلکه سلامتی و تناسب اندام، باید برای همه فارغ از شرایط سنی، مالی و بدنی، در دسترس باشد. ما جهانی را تصور می‌کنیم که هر کس، بدون در نظر گرفتن مکان یا منابع در اختیار خود، می‌تواند به اهداف مربوط به سلامتی و بهبود وضعیت بدنی برسد. گروه تولیدی محصولات ففو، امیدوار است تا با استفاده از فشارنده فنر ورزشی، نه تنها امکان ورزش برای تمامی افراد فراهم شود بلکه بتوان با توسعه بیشتر ففو در ابعاد جعبه ارسالی گوناگون چه از نظر ساختاری و چه قابلیت دسترسی در داخل و خارج از ایران، سلامت جسمی را به افراد بیشتری در دنیا هدیه داد.